Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی اولیه تلفنی و حتی زمانبر در راستای احترام به مراجعه کنندگان عزیز همیشه توسط موسسه ترنم عدالت رایگان بوده، هست و خواهد بود. چه بسا که بسیاری از مشکلات با توسل به مشاوره حضوری یا تلفنی و یا حتی آنلاین حل خواهد شد.

مشاوره تلفنی غیر رایگان نیز مختص نفراتی است که قصد حضور در مجموعه ترنم را ندارند. از این رو، بنا دارند از طریق مشاوره تخصصی تلفنی به پوشش مشکلات حقوقی خود بپردازند.

(این موضوع با توجه به ابعاد مختلف دعاوی حقوقی و همچنین زوایای پنهان پرونده در تنظیم دفاعیه و همچنین نحوه دفاع، مورد تایید موسسه ترنم نمیباشد.چرا که هدف ترنم موفقیت موکلین در دادگاه ها است).

مشاوره های تلفنی شامل  45 دقیقه مکالمه تلفنی خواهد بود.

پس از ثبت مشخصات و پرداخت موفق، همکاران ما در موسسه حقوقی و داوری ترنم عدالت در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود.

دفتر مشاوره حقوقی

در حال حاضر با وجود پیشرفت در همه حوزه ها و زندگی های مدرن و پیشرفت صنعت، مسائل و مشکلاتی هم در این حوزه ها پدید آورده است. از این رو، به نسبت پیشرفت بشر مشکلات نیز در قالبهای مختلف بروز نموده اند. می توان گفت، قسمت اعظمی از مشکلاتی که بشر با آن مواجه است مشکلات حقوقی است.  با شروع یک مشکل حقوقی، مدت زمان حل آن اغلب به درازا  می کشد. مخصوصا در ایران پروسه رسیدگی همیشه طولانی و زمان بر است. با ورود به پروسه رسیدگی هزینه های زیادی اعم از مالی و روحی بر افراد تحمیل می شود.  با بررسی های انجام شده و ریشه یابی اکثر مشکلات کارشناسان دریافتند که مشکلات ناشی از عدم شناخت بیشتر مردم نسبت به حقوق خود و دیگران است.

مشاوره حقوقی رایگان

در بسیاری از پرونده هایی که پس از طرح دعوی به شکست منجر می شوند افراد بدون اطلاع حقوقی و آشنایی با قوانین اقدام به طرح دعوی یا دفاع از خود و با شکست مواجه گردیده اند. لذا توصیه می شود مراجعه به یک مشاور در زمینه حقوقی را در برنامه خود قرار دهید. تا با اطلاع کامل و جامع و دیدی باز و آگاهانه اقدام به هر عمل حقوقی بنمایید. چرا که دیده شده خیلی از افراد به دلیل ناآگاهی از مسائل حقوقی دچار مشکلات شده اند.  علاوه بر ضرر و زیانی که از لحاظ مالی متحمل گردیده اند باعث اتلاف زمان و انرژی و آبروی خود شده اند. حتی در برخی موارد پروسه حل مشکل توسط وکیل را نیز دچار مشکل می کنند. پس همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. از این رو، می توان با یک مشاوره حقوقی ساده جلوگیری از ضررهای زیادی را گرفت .
برای دریافت وقت مشاوره حضوری و تلفنی به صفحه درخواست مشاوره مراجعه کنید.

 

مشاوره حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بالا