Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

بهترین وکیل در سیدخندان

گروه وکلای موسسه ترنم عدالت با بیش از بیست سال سابقه در امر وکالت در تمامی حوزه ها اعم از حقوقی، کیفری، ثبتی، اسناد تجاری، خانوادگی، امور حسبی و ارث و میراث و … شما را یاری می نمایند. همچنین موسسه ترنم عدالت علوی با عنوان یک موسسه داوری می تواند اختلافات شما را با مبلغی بسیار کم و بدون نیاز به مراجعه به دادگستری و پرداخت هزینه های دادرسی گزاف حل و فصل نماید. بهترین وکیل در سیدخندان

شما می توانید برای تعیین وقت مشاوره حضوری و یا تلفنی به صفحه درخواست مشاوره مراجعه کنید. همچنین می توانید اطلاعات خود را در واتساپ و یا سایر پیام رسان ها از قبیل ایتا، سروش و تلگرام برای ما ارسال نمایید:بهترین وکیل در سیدخندان

آشنایی بیشتر با ترنم عدالت: بهترین وکیل در سیدخندان

مجموعه ای در مرکز تهران – در خیابان سهروردی سالیان سال است که در حال فعالیت می باشد. این مجموعه در ابتدا کار خود را با دو وکیل در سال 1392 آغاز نمود. پس از مدتی به دلیل حجم زیاد پرونده ها و تخصصی شدن دعاوی مجموعه ترنم عدالت نیز تصمیم گرفت تا امور حقوقی را به صورت تخصصی دنبال کند. یعنی چه؟

وقتی می گوییم “حقوق” از یک کلمه عام و مطلق سخن می گوییم. اما در عالم وکالت وقتی با پرونده ای برخورد می کنید، ممکن است جنبه تجاری، ملکی، ثبتی، خانوادگی، امور حسبی و … داشته باشد که به ضرس قاطع می توان گفت تمامی این تخصص ها در سینه یک وکیل جا نمی شود. هر کس نیز ادعای این را داشته باشد که به تمامی گرایشات حقوقی مسلط است، می توان او را دروغگو خواند.

پس، ما در ترنم عدالت تصمیم گرفتیم وکلایی با تخصص های مختلف استخدام کنیم که هر کدام شایستگی رسیدگی به یک پرونده را داشته باشند. امروزه با گذشت 11 سال از اولین روز کاری مجموعه ترنم عدالت وکلا به صورت تخصصی فعالیت خود را پی می گیرند. در ادامه به فهرست وکلا و کارشناسان و مشاوران مجموعه ترنم عدالت نگاهی می اندازیم:

داوری در ترنم عدالت: بهترین وکیل در سیدخندان

یکی از بزرگترین خدمات مجموعه ترنم عدالت انجام امور داوری است. همه ما می دانیم که مراجعه به دادگستری می تواند مستلزم صرف وقت و هزینه زیاد باشد. اما بسیار یاز پرونده ها بدون نیاز به صرف وقت و هزینه زیاد قابل انجام در نزد داور هستند. داور همان شخص قاضی است که سریع تر و بهتر و البته با هزینه بسیار کمتر به پرونده شما رسیدگی می کند. مجموعه ترنم به جز انجام امور حقوقی، یک مجموعه داوری نیز هست. توضیح آنکه مراجعین می توانند به جای حل پرونده از طریق دادگستری موضوع را از طریق داور پیگیری نمایند. از این رو، حل و فصل اختلاف از طریق داوری می تواند بسیار مفید فایده باشد و در وقت و هزینه شما صرف جویی نماید. پس ما با در ارتباط باشید و از خدمات حق الوکاله اقساطی و داوری در مجموعه ترنم عدالت بهره مند شوید.

حق الوکاله اقساطی در ترنم عدالت:

در مجموعه ترنم عدالت امکان پرداخت حق الوکاله به صورت اقساطی وجود دارد. چرا که اوضاع اقتصادی در شرایطی است که ممکن است بسیاری از اشخاص توانایی مالی برای پرداخت حق الوکاله را نداشته باشند. از این رو، ترنم این امکان را فراهم می کند تا با پرداخت حق الوکاله به صورت اقساطی و مرحله به مرحله فشار مالی مضاعف به مراجعه کنندگان وارد نشود.

تلفن تماس در واتساپ و گرفتن وقت مشاوره:

09011358248

تلفن تماس موسسه:

02186045077

02186044915

02186045940

02188517957

آدرس ما:

سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک 121، طبقه پنجم شرقی، واحد 10 بهترین وکیل در سیدخندان

موسسه ترنم عدالت برای تمامی نقاط کشور وکیل ارسال می کند. بنابراین، نگران دوری راه نباشید

فهرست وکلا و کارشناسان موسسه ترنم عدالت علوی:

1- رعنا اشرفی شماره پروانه: 29961 متخصص در دعاوی ملکی و خانوادگی

2- مهدی رحیم نژاد، شماره پروانه 69970، متخصص در دعاوی ملکی و چک و اسناد تجاری و تخلیه و خلع ید و … بهترین وکیل در سیدخندان

3- فرانک شیخ پور سیگارودی شماره پروانه: 1471، متخصص در دعاوی مربوط به ارث و میراث، تحریر و مهر و موم ترکه و …

4- امین حاجیان، متخصص در دعاوی کیفری اعم از سرقت، خیانت در امانت، جعل، جرایم اقتصادی و دعاوی مربوط به اسناد تجاری و داوری

5- یاشار ولی نژاد ترکمانی شماره پروانه 31462، متخصص در دعاوی کیفری و ثبتی اعم از ثبت اسناد و املاک و …

می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه درخواست مشاوره و تماس با ما مراجعه کنید. حتی می توانید مدارک خود را ابتدا در پیام رسان ها ارسال کنید تا توسط وکلا و کارشناسان مجموعه ترنم عدالت بررسی گردد. در صورت انجام صد در صدی کار به شما اعلام می شود.

همین الان تماس بگیرید و از خدمات تخفیف ویژه برای اقشار نیروهای مسلح، بانکی و فرهنگیان بهره مند شوید.

تماس در واتساپ برای بررسی اولیه مدارک و گرفتن وقت مشاوره:

09011358248

09197581075

تلفن تماس موسسه:

02186045077

02186044915

02186045940

02188517957

آدرس ما:

سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک 121، طبقه پنجم شرقی، واحد 10 بهترین وکیل در سیدخندان

برای تنظیم قرارداد، لایحه، شکواییه و دادخواست با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید از خدمات مشاوره آنلاین بهره مند شوید. بنابراین، نیازی به حضور شما در صورتی که حضور برایتان سخت بود، نیست. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره آنلاین در فضای مجازی (تمامی پیام رسان ها) بهره مند شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه درخواست مشاوره و تماس با ما مراجعه کنید.

بهترین وکیل در سیدخندان

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بالا