Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

مهاجرت پدیده ای است که با توجه به بحران اقتصادی پیش آمده در کشور، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. کسانی که اندیشه مهاجرت را در سر می پرورانند باید بسیار محتاط و با دقت عمل کنند. چه اینکه با مهاجرت فرد تمام دارایی و سرمایه خود را باید صرف کوچ کردن به کشوری دیگر کند. مضاف بر اینکه موسسات حقوقی و مهاجرتی بسیاری هستند که در ردای امور مهاجرتی، سرمایه خود را روز به روز کلان تر می کنند بی آنکه گامی در جهت تسریع مهاجرت فرد متقاضی بردارند.

blank

مهاجرت در ترنم

موسسه حقوقی ترنم عدالت به طور تخصصی مهاجرت به دو کشور آلمان و کانادا را برای شما در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. مهاجرت به کشور آلمان و کانادا در قالب مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و توریستی امکان پذیر است. اما هر کدام از این نوع مهاجرت ها شرایط ویژه ای دارد که به فراخور اوضاع متقاضی مهاجرت باید بررسی نمود کدام نوع از مهاجرت به نفع اوست.

در این راستا، ابتدا فرمی به متقاضیان مهاجرت داده می شود تا فاکتورهای مهم مربوط به مهاجرت را تکمیل نمایند و سپس با توجه به وضعیت فرد و با گفتگو با کارشناسان مهاجرت بهترین و کم هزینه ترین راه برای مهاجرت به فرد ارائه می شود.

 

بررسی اجمالی انواع مهاجرت به کشور آلمان و کانادا

مهاجرت به کانادا

الف- مهاجرت به کانادا

1- به عنوان یک کارگر ماهر مهاجرت کنید.

2- حمایت خانواده از بستگان خود از جمله همسر، شریک زندگی، فرزندان، والدین، پدربزرگ و مادربزرگ و سایرین برای مهاجرت حمایت مالی کنید.

3- ویزای استارت آپ اخذ نمایید

4- به صورت خویش فرما اقدام کنید.

5- از طریق تحصیلی اقدام کنید.

اما، آسان ترین راه مهاجرت چیست؟

ساده ترین راه برای مهاجرت به کانادا به شرایط خاص شما بستگی دارد. ساده ترین راه مهاجرت برای یک نفر ممکن است برای دیگری سخت باشد. بسیاری از کاندیداهای بالقوه اگر متوجه شوند که واجد شرایط یک مسیر مهاجرتی محبوب مانند اکسپرس اینتری نیستند، سریع تسلیم می شوند. با این حال، کانادا بیش از 100 مسیر مهاجرتی دارد. اگر برای یک مسیر خاص واجد شرایط نیستید، ممکن است واجد شرایط دیگری باشید. بنابراین، ناامید نباشید. برای رفتن به کانادا راه های گوناگونی وجود دارد و این امر بستگی زیادی به تمکن مالی و توانایی شما دارد. تجربه وکلای مهاجرتی موسسه ترنم عدالت نشان می دهد، یکی از بهترین و در عین حال ساده ترین راه ها برای مهاجرت به کانادا، مهاجرت تحصیلی است.

ب- مهاجرت به آلمان

مهاجرت تحصیلی:

تحصیل در آلمان در گذشته به خصوص در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از دانشجویان بوده است. دلایل زیادی از جمله سطح علمی بالا در دانشگاه های آلمان، سیستم آموزشی رایگان، خدمات علمی و آموزشی عالی، امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و آلمانی، شرایط کاری بسیار خوب پس از فارغ التحصیلی و دلایل دیگر باعث شده است که آلمان به یکی از گزینه های مهاجرت و تحصیل تبدیل شود. البته توجه داشته باشید که تحصیل به تنهایی نمی تواند منجر به اقامت دائم آلمان شود و افراد باید پس از اتمام تحصیل در آلمان مشغول به کار شوند و ویزای خود را به کار تغییر دهند. فارغ التحصیلان 18 ماه فرصت دارند در آلمان بمانند و در صورتی که قادر به کار در زمان مرتبط با رشته تحصیلی خود نباشند، به دنبال کار بگردند.

مهاجرت کاری به آلمان:

مهاجرت کاری به آلمان یکی از بهترین راه های مهاجرت است و اگر ویزای کار آلمان دارید معمولا راه دیگری برای درخواست وجود ندارد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری:

آلمان یکی از توسعه یافته ترین و توسعه یافته ترین کشورهای اروپایی است و در سال های اخیر رشد چشمگیری در شاخص های اقتصادی خود داشته است. این و دلایل مهم دیگر باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی به فکر خرید بازارهای اقتصادی آلمان باشند و برای رسیدن به این هدف سرمایه گذاری در آلمان انتخاب بسیاری از سرمایه گذاران خارجی است. در حال حاضر روش سرمایه گذاری در آلمان ثبت شرکت می باشد که با سرمایه بسیار کمی نیز امکان پذیر است.

البته راه های دیگر، همچون مهاجرت از طریق ازدواج و البته مهاجرت از طریق پناهندگی نیز وجود دارد که از سوی موسسه ترنم عدالت پیشنهاد نمی شود. چرا که پناهندگی می تواند دردسر های زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد.

مهاجرت به آلمان
blank

اما، آسانترین راه مهاجرت به آلمان چیست؟

آلمان یکی از سازمان یافته ترین و سریع ترین فرآیندهای مهاجرت در جهان را دارد. بهترین راه مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار می باشد. ویزای جستجوی کار یک مجوز اقامت طولانی مدت است که به شما امکان می دهد برای مدت 6 ماه به دنبال کار بگردید.

وکیل برای ثبت شرکت

وکلای مهاجرت موسسه ترنم عدالت در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و آسان ترین راه برای مهاجرت شما را پیش رویتان قرار خواهند داد. فقط کافیست با ما تماس بگیرید(ثبت درخواست مشاوره).

بالا